KURSY

Zapraszam wszystkich z Czeladzi, Sosnowca, Będzina i okolic na popołudniowe kursy języka angielskiego dla dzieci:)

Zajęcia prowadzę:

Kopalnia Kultury

ul. Stanisława Trznadla 1

Czeladź

 

Szczegóły poniżej:

kurs język angielski dzieci Czeladź Sosnowiec Będzin

 

Zapraszam również na roczny, INTERNETOWY kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-8 lat. Szczegóły tutaj –> laboratoriumjezyka.pl/kurs-internetowy

 

Dlaczego jestem nauczycielem i o co mi chodzi?

Nazywam się Jarosław Piwowar i prowadzę Szkołę Językową dla Dzieci LABORATORIUM JĘZYKA. Praca z dziećmi i nauka języków obcych to dla mnie wspaniała, pouczająca przygoda. Chcę, żeby na naszych zajęciach zawsze panowała atmosfera świetnej zabawy.

Po południu, po wielu godzinach spędzonych w ławce, dzieci są zwyczajnie zmęczone. Dlatego, zajęcia w formie zabawy, pozwalają im wykrzesać z siebie dodatkowe pokłady energii oraz kreatywnie ją wykorzystać. Bardzo mi zależy, żeby moi uczniowie z pasją zdobywali nowe umiejętności i krytycznie podchodzili do wszystkiego, czego się uczą. Staram się ich zarażać entuzjazmem, niezbędnym do poznawania świata języków obcych, co w przyszłości na pewno wykorzystają w dorosłym życiu.

Podczas kursu wykorzystuję wiele metod nauki języka, m.in. metodę komunikacyjną, a główny nacisk kładę na naukę słownictwa, podstawowych zwrotów, oraz praktycznej gramatyki – elementów potrzebnych do swobodnego porozumiewania się. Oczywiście, dzięki temu, że wszystkie grupy są dzielone według wieku, w programie kursu zawarte są też treści, których dzieci uczą się w szkole.

Nauka poprzez zabawę NAPRAWDĘ DZIAŁA, co często podkreślają dzieci oraz ich rodzice:

http://www.e-korepetycje.net/labjez/jezyk-angielski

Zapraszam też uczniów, rodziców i nauczycieli na mojego bloga LABORATORIUM JĘZYKA, gdzie opowiadam o tym jak się bawię, uczę i eksperymentuję z językiem angielskim:)