flowers flashcards

Minisłowniczek kwiatów – flashcards DO POBRANIA

Z okazji wiosny, zrobiliśmy z córką taki minisłowniczek kwiatów!

Na zajęciach staram się wykorzystywać rysunki dzieci, które przydają się np. jako karty obrazkowe służące do nauki słownictwa. Takie materiały do nauki wykonane przez dzieci, pomagają im w szybszym zapamiętywaniu, a nauka staje się przyjemniejsza!

W domu również korzystam z tej metody. Z okazji wiosny zrobiliśmy z moją siedmioletnią córką – Hanią, flashcards z kwiatami. Tzn. ona malowała, a ja zrobiłem z tego materiały dydaktyczne;)

Hania namalowała 8 kwiatów: róża, tulipan, żonkil, fiołek, stokrotka, konwalia, krokus i mak. Wszystkie karty pobierzecie TUTAJ.

Zrobiłem też jej małą niespodziankę i nagrałem dla niej taki słowniczek obrazkowy ode mnie i od Bobbiego:)

 

Chciałem też Wam podziękować za pierwsze zakupy kursu “Boby i biuro tajemnic”. I mam dla Was wiosenną niespodziankę!!

Pierwsze 10 osób, które zakupi kurs i podczas realizacji zamówienia wpisze hasło OBRAZKI w rubryce “uwagi do zamówienia”, otrzyma ode mnie wyjątkowy prezent.

Zrobię na Twoje specjalne zamówienie 10 kart obrazkowych ze słówkami, które chciałoby się nauczyć Twoje dziecko po angielsku. Mogę wykorzystać rysunki Twojego dziecka, Twoje zdjęcia lub przygotować coś samemu – tematyka zależy od Ciebie. Gotowe karty obrazkowe otrzymasz ode mnie maksymalnie 7 dni od zamówienia, na maila w formacie PDF. Do tego dorzucę filmik (podobny jak w tym wpisie) z obrazkami wraz z wymową, a nawet specjalną dedykację od Bobbiego dla Twojego dziecka –> to może być fajny prezent 🙂

Pamiętaj, że tylko 10 osób otrzyma ode mnie taki prezent! Zapraszam do sklepu! (Dostępna jest również opłata za kurs w systemie comiesięcznym)

Idę do SKLEPU

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.