instrumenty Bobby i biuro tajemnic

Ręcznie malowane karty obrazkowe z instrumentami do pobrania i mój internetowy kurs angielskiego dla dzieci!

Dziś chcę Ci opowiedzieć trochę o moim internetowym kursie języka angielskiego dla dzieci. Z tej okazji mam dla Ciebie mały prezent – ręcznie malowane karty obrazkowe z instrumentami, które specjalnie zamówiłem do swojego kursu!

 

Przez ostatnie tygodnie zdradzałem nieco szczegółów dotyczących kursu internetowego, który będzie nazywał się: „Bobby i biuro tajemnic” – całoroczny kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-8 lat. Kurs rozpocznie się 15 września i potrwa do połowy czerwca 2020 roku.

 

Zapraszam już do sklepu!

Idę do SKLEPU

 

 

Kurs będzie do kupienia w dwóch wersjach: dla klientów indywidualnych oraz dla placówek przedszkolnych i szkół językowych.

 

Co zawiera kurs w wersji dla klientów indywidualnych, czyli dla rodziców i nauczycieli?

 • 30 godzin materiałów video, w sumie 96 zajęć 3 x w tygodniu (nagrania trwają ok. 20 minut). A wśród nich:
 • bajki z przygodami Bobbiego oraz jego przyjaciół. „Bobby i biuro tajemnic” będzie kontynuacją przygód sympatycznego misia, którego już teraz możesz poznać w bajce pt. „Bobby i tajemnica zaginionego głosu”. Do obejrzenia na moim kanale YouTube,
 • eksperymenty Profesora Zagadki, już wkrótce zobaczysz próbkę jego możliwości,
 • zajęcia w formie zabawy ze mną w roli głównej:)
 • a wszystko przygotowane tak, aby dzieci doskonale się bawiły!
 • 160 kart obrazkowych do wydruku. W tym:
 • Kilkadziesiąt kart pracy oraz scenariuszy zajęć! W tym:
 • zabawy i ćwiczenia do wykonania wyłącznie na komputerze! W kolejnym wpisie zaprezentuję kilka z nich na blogu.
 • Zamknięta grupa facebookowa, na której będę udostępniał dodatkowe materiały oraz omawiał bieżące treści. Będę odpowiadał na pytania dotyczące kursu i rozwiązywał ewentualne problemy. Zatem przez cały okres trwania kursu będę się nim zajmował i nad nim pracował!

 

 • Dodatkowo dla pierwszych 1000 osób, które zakupią kurs, dodam GRATIS mój ebook „51 zabaw z angielskim”. Na ebook nie musisz czekać do rozpoczęcia kursu, bo otrzymasz go od razu, w momencie kupna! Jeśli jeszcze nie wiesz, co dokładnie zawiera „51 zabaw z angielskim”, to przeczytasz o tym w tym wpisie na moim blogu.

 

 • Kurs jest skierowany bezpośrednio do dzieci, dlatego jego obsługa jest dziecinnie prosta;) Jeśli jesteś rodzicem, bądź nauczycielem i boisz się, że będziesz mieć , jakieś problemy z obsługą kursu, to niepotrzebnie się martwisz. We wszystkim Ci pomogę. Przez cały kurs będę do dyspozycji na zamkniętej grupie facebookowej, dla wszystkich, którzy go zakupią:
 • podczas kursu dzieci poznają wiele słówek i zwrotów, a co miesiąc będę wysyłał gazetkę z podsumowaniem materiału wraz z nagraniem mp3, aby mogły ćwiczyć prawidłową wymowę!
 • Wszystkie materiały są przygotowane przeze mnie lub specjalnie zamówione na potrzeby kursu. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej!

 

Ile to wszystko będzie kosztować?

Chcę, aby ten kurs dotarł, do jak największej liczby osób, dlatego starałem się, aby jego cena była jak najniższa.

Jeśli zdecydujesz się zakupić kurs w okresie promocyjnym, czyli od 15 marca do 15 września, to całkowita cena za całoroczny kurs internetowy wyniesie tylko 149 zł! Po okresie promocyjnym cena kursu wzrośnie do 249 zł.

Z racji tego, że od wielu lat pracuję z dziećmi, chciałbym, aby ten kurs zostawił po sobie jakiś ślad. Dlatego 10% zysków ze sprzedaży z każdego kursu, przeznaczę na fundację, która dba o dobro dzieci. Jaką fundację zdecydowałem się wesprzeć, napiszę w najbliższych czasie.

 

Tylko do 15 września można kupić kurs w promocyjnej cenie za 149 zł! W sumie 96 odcinków, 30 godzin nagrań i setki dodatkowych flashcards i innych materiałów.

Idę do SKLEPU

 

 

Dziękuję, że poświęciłaś/ poświęciłeś swój czas na przeczytanie tego wpisu. Jestem wdzięczny, że już tyle osób zapisało się na newsletter kursu, i że jest takie duże zainteresowanie:)

Już w przyszłym tygodniu pokażę Ci kilka komputerowych ćwiczeń i zabaw z instrumentami, jakie przygotowałem dla swoich uczniów. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *