kurs angielskiego dla dzieci

Z okazji startu sprzedaży mojego kursu zapraszam na lody!! (materiały do pobrania)

Od dziś można już kupić mój internetowy kurs do nauki angielskiego dla dzieci – „Bobby i biuro tajemnic”! Z racji tego, że to dla mnie bardzo radosny dzień, chciałem Cię zaprosić na lody:)

 

W kursie znajdziesz kilkadziesiąt godzin materiałów video, ebook z zabawami, kilkaset kart obrazkowych, kart pracy i scenariuszy zajęć, gry na tablet i komputer, zamknięta grupa na Facebooku oraz wiele więcej. Szczegółowy opis znajdziesz na stronie kursu.

 

 

 Kurs angielskiego dla dzieci ONLINE „Bobby i biuro tajemnic”.

W sumie 96 odcinków, 30 godzin nagrań i setki dodatkowych flashcards i innych materiałów.

Idę do SKLEPU

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie kursu.

 

Pamiętaj, że kupując mój kurs, wspierasz Fundację Spectrum Liberi, która pomaga dzieciom z autyzmem. 10% zysku z każdego zakupu, wpłynie na konto fundacji. Dzięki ogromne!

 

 

Nad kursem pracowałem intensywnie przez ostatnie kilka miesięcy i jestem trochę zmęczony, ale strasznie szczęśliwy, że udało się wszystko doprowadzić do końca:)! Chciałem wszystkim podziękować za zainteresowanie, za wszystkie maile i zapisy na newsletter. Dziękuję też mojej żonie Elizie i córkom za wsparcie, pomoc i zrozumienie, bo ostatnio miałem trochę mniej czasu dla nich. Bez nich tego kursu by nie było! I co tu więcej mówić, zapraszam na lody:D!!!!

 

Wiosna się zbliża, robi się cieplej, dlatego przygotowałem 12 lodów w wyjątkowych smakach DO POBRANIA: raspberry, coffee, pistachio, peanut, mint, lemon, mandarin, coconut, cherry, blueberry, chocolate and bubble gum.

 

 

ice cream ice cream

 

Już można komponować własne, ulubione lodowe zestawy oraz bawić się w lodziarnię!

 

Do tego dorzucam jeszcze kartę pracy, dzięki której dzieci skomponują własne lody! POBIERZ TUTAJ

 

LODY - KARTA PRACY ice cream

 

Na koniec, aby zajęcia dopełnić, przesyłam link do piosenki Super Simple Songs – „The Ice Cream Song”:

 

Smacznego;)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *