KURS INTERNETOWY

Zobacz BEZPŁATNIE pierwsze zajęcia kursu “Bobby i biuro tajemnic”!

Tutaj znajdziesz DODATKI do pierwszych zajęć.

Zostaw swój mail i zapisz się na newsletter dotyczący kursu. A otrzymasz w prezencie bon rabatowy o wartości 100 zł – aż do 15 września!

ZOSTAW SWÓJ MAIL

 

 

“Zabawny, intrygujący, ale bez niepotrzebnej presji”

 

“Dziecko może realizować kurs we własnym tempie, bez względu na chorobę czy brzydką pogodę”

 

“Tak wiele różnorodnych materiałów przez cały rok, a opłata nawet dziesięciokrotnie niższa niż przy kursie stacjonarnym”

 

“To taki kurs, w którym sam chciałbym uczestniczyć, będąc dzieckiem”

 

Kurs rozpoczyna się  15 września 2019.

 

3 razy w tygodniu  otrzymasz dostęp do nowych materiałów, m.in. do nagrań video, bajek, gier interaktywnych, kart obrazkowych, kart pracy,  zamkniętej grupy na Facebooku i wiele innych.

 

Chcę, żeby Twoje dziecko było zadowolone z wyboru tego kursu, a Ty razem z nim! Dlatego, jeśli do końca września uznasz, że kurs nie spełnia Twoich potrzeb, to zwrócę Ci pieniądze.

 

10% zysku ze sprzedaży przeznaczę na Fundację Spectrum Liberi, która pomaga dzieciom z autyzmem.

 

 

Idę do SKLEPU

 Poniżej znajdziesz szczegółowy opis kursu

 

Kurs języka angielskiego dla dzieci “Bobby i biuro tajemnic”, to całoroczny, internetowy kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-8 lat. Dostępny dla klientów indywidualnych oraz dla placówek przedszkolnych i szkół językowych.

 

Co zawiera kurs w wersji dla klientów indywidualnych?

 • 30 godzin materiałów video, w sumie 96 zajęć 3 x w tygodniu (nagrania trwają ok. 20 minut). A wśród nich:
 • bajki z przygodami Bobbiego oraz jego przyjaciół. “Bobby i biuro tajemnic” jest kontynuacją przygód sympatycznego misia, którego już teraz możesz poznać w bajce pt. “Bobby i tajemnica zaginionego głosu”→ ZOBACZ na moim kanale YouTube
 • eksperymenty Profesora Zagadki
 • zajęcia w formie zabawy ze mną w roli głównej:)
 • a wszystko przygotowane tak, aby dzieci doskonale się bawiły!
 • 160 kart obrazkowych do wydruku. W tym:
 • 90 ręcznie malowanych flashcards, zamówionych specjalnie tylko do tego kursu. Już teraz w prezencie otrzymujesz ode mnie 8 instrumentów z tego zestawu → POBIERZ
 • Kilkadziesiąt tematycznych kart pracy  do druku
 • Gry internetowe na tablet i komputer → ZOBACZ PRZYKŁAD
 • Zamknięta grupa na Facebooku, na której będę udostępniał dodatkowe materiały oraz omawiał bieżące treści. Dzięki temu będziemy cały czas w kontakcie!

 

 • Dodatkowo dla pierwszych 1000 osób, które zakupią kurs, dodam GRATIS mój ebook “51 zabaw z angielskim”. Na ebook nie musisz czekać do rozpoczęcia kursu, bo otrzymasz go w momencie zakupu! Jeśli jeszcze nie wiesz, co dokładnie zawiera “51 zabaw z angielskim”ZOBACZ

 

 • Podczas kursu dzieci poznają słownictwo i zwroty, a co miesiąc będę wysyłał gazetkę z podsumowaniem materiału wraz z nagraniem mp3, aby mogły ćwiczyć prawidłową wymowę!

 

 • Wszystkie materiały są przygotowane przeze mnie lub specjalnie zamówione na potrzeby kursu. Nie znajdziesz ich nigdzie indziej!

 

Ile to wszystko będzie kosztować?

Chcę, aby ten kurs dotarł do jak największej liczby osób, dlatego starałem się, aby jego cena była atrakcyjna.

Jeśli zdecydujesz się zakupić kurs w okresie promocyjnym, czyli od 15 marca do 15 czerwca, to całkowita cena za całoroczny kurs internetowy wyniesie tylko 149 zł! Po okresie promocyjnym cena kursu obowiązuje cena regularna 249 złDostępna jest również opłata za kurs w systemie comiesięcznym – szczegóły w SKLEPIE!

Z racji tego, że od wielu lat pracuję z dziećmi, chciałbym, aby ten kurs zostawił po sobie jakiś ślad. Dlatego 10% zysku ze sprzedaży z każdego kursu, przeznaczę na pomoc Fundacji Spectrum Liberi z Chorzowa, która wspiera rozwój dzieci z autyzmem oraz pomaga ich rodzinom. Więcej przeczytasz we wpisie na moim blogu.

 

 

Zostaw swój mail i zapisz się na newsletter dotyczący kursu. A otrzymasz w prezencie bon rabatowy o wartości 100 – aż do 15 września!

ZOSTAW SWÓJ MAIL

 

Jestem nauczycielem z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi dziećmi i prowadzę też wiele kursów stacjonarnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej na mój temat, to tu znajdziesz opinie rodziców moich uczniów oraz oferty moich kursów stacjonarnych.

 

Idę do SKLEPU

 Co zawiera kurs w wersji dla klientów biznesowych, czyli dla placówek przedszkolnych i szkół językowych?

 

 

Kurs zawiera wszystkie opisane wyżej rzeczy, z kilkoma istotnymi zmianami:

 • Kursów dla placówek jest tylko 100, ponieważ chciałbym mieć rzeczywisty kontakt z nimi i zachować wysoką jakość kursu
 • 40 godzin materiałów video, w sumie 110 zajęć 3 x w tygodniu (nagrania trwają ok. 20 minut)
 • Zajęcia pokazowe ONLINE, dostępne tylko w wersji kursu dla placówek
 • EBOOK “51 zabaw z angielskim” jest dołączony do każdego kursu
 • Cena całorocznego kursu  w okresie promocyjnym wynosi 449 zł, a po okresie promocyjnym cena wzrośnie do 649 zł. Dostępna jest również opłata za kurs w systemie comiesięcznym – szczegóły w SKLEPIE!
 • Również w tej wersji kursu, 10% zysków ze sprzedaży przeznaczę na fundację Fundacji Spectrum Liberi z Chorzowa, która pomaga dzieciom z autyzmem. Więcej przeczytasz we wpisie na moim blogu

 

Przedsprzedaż kursu rozpoczyna się już 15 marca

 

Jeszcze się zastanawiasz? Zostaw swój mail i zapisz się na newsletter dotyczący kursu dla placówek przedszkolnych i szkół językowych. Otrzymasz w prezencie gwarancję promocyjnej ceny (449 zł) na kurs – aż do 15 września!

ZOSTAW SWÓJ MAIL

 

Jestem nauczycielem z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi dziećmi i prowadzę też wiele kursów stacjonarnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej na mój temat, to tu znajdziesz opinie rodziców moich uczniów oraz oferty moich kursów stacjonarnych.

Idę do SKLEPU

 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kursu, to napisz do mnie lub zadzwoń:

Jarosław Piwowar

biuro@laboratoriumjezyka.pl

tel. 881  582  200

laboratoriumjezyka.pl