Internetowe kursy angielskiego dla dzieci cz. 2!

Wypróbuj kursy „Bobby i biuro tajemnic” oraz „Bobby i biuro tajemnic 2” – zupełnie za darmo!

 

Na początku chciałem podziękować wszystkim, którzy kupują i korzystają z moich kursów. Dzięki każdemu zakupowi pomagacie mi wspierać Fundację Spectrum Liberi z Chorzowa, która z kolei cudownie wspiera i podaje rękę dzieciom ze spektrum autyzmu. Pamiętajcie, że każdy kurs, to 10% dla Fundacji! Dzięki wielkie za serce!

 

Kurs „Bobby i biuro tajemnic” to świetny kurs dla dzieci w wieku 4-8 lat, które dopiero wchodzą w świat języka angielskiego. Dzięki Bobbiemu i przyjaciołom mogą wyruszyć w niesamowitą podróż przez 96 zajęć,  bajek, zagadek, eksperymentów, gier i zabaw.

Już teraz wypróbuj drugie zajęcia!

 

 

Kurs „Bobby i biuro tajemnic 2” to kurs dla nieco starszych dzieci w wieku 7-10 lat. Dzięki ulubionym bohaterom, z którymi można się identyfikować, dzieci poznają  słownictwo i kulturę krajów anglojęzycznych. Kurs zawiera elementy gramatyki z podstawy programowej dla klas 1-3 szkoły podstawowej, która jest prezentowana w atrakcyjnej dla uczniów formie.

Już teraz wypróbuj  drugie zajęcia!

 

Chcę mieć rzeczywisty kontakt ze swoimi uczniami, więc na pokład obu Kursów mogę zabrać tylko 25 osób:)! Zostały dosłownie OSTATNIE miejsca!

Specjalnie dla czytelników bloga 5 kursów postanowiłem rozdać w promocyjnej cenie!

Wystarczy podczas zakupu użyć kodu rabatowego: bobby

a cena kursu zmniejszy się o 30 zł!

Idę do SKLEPU

Do zobaczenia na zajęciach:)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *