Laboratorium Języka dla dzieci – #1 (2,3 klasa)

Odwiedzisz nasze zajęcia? Zapraszam! Powiedz też o nich swoim koleżankom i kolegom:)

 

Znasz teleturniej „Milionerzy”? Dziś, mam nadzieję wygrasz milion;) Zabiorę Cię też w podróż pociągiem i dowiesz się, co złapał Antek. Baw się dobrze! Enjoy!

 

A teraz zagraj w gry z naszych zajęć. Zacznij od „Milionerów” i znajdź prawidłową odpowiedź. Find the correct answer (UWAGA: Z racji tego, że portal learningapps.org ostatnio jest często przeciążony i zawiesza się, podmieniłem grę. Zasady i pytania pozostają niezmienne. Miłej zabawy!):

CHCĘ ZAGRAĆ

 

Teraz poprzebijaj właściwe balony i powrzucaj skrzynki do wagoników:

CHCĘ ZAGRAĆ

 

Na koniec gra, dla tych, co lubią szukać. Znajdź wszystkie słówka z naszej bajki. Pamiętaj, że niektóre są ukryte na ukos (UWAGA: Z racji tego, że portal learningapps.org ostatnio jest często przeciążony i zawiesza się, podmieniłem grę. Po wyszukaniu słowa wystarczy je nacisnąć, a później wybrać obrazek, który do niego pasuje!):

CHCĘ ZAGRAĆ

 

Tutaj pobierzesz karty obrazkowe ze słówkami z naszych zajęć:

CHOROBY7

 

Zapraszam Cię już na następne zajęcia, które będą w czwartek (19 marca)! See you on Thursday!

 

W moim sklepie znajdziesz różne kursy angielskiego ONLINE, które tworzę z myślą o dzieciach!

Idę do SKLEPU

 

Wszystkie zajęcia znajdziesz TUTAJ.


To BEZPŁATNE zajęcia ONLINE dla dzieci, które powstały z potrzeby chwili i pasji do języka angielskiego. Stworzyłem je dla uczniów z moich kursów stacjonarnych, ale są otwarte dla każdego dziecka! Powstały w trudnym okresie, gdy przedszkola i szkoły zostały zamknięte z powodu epidemii koronawirusa w marcu 2020.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *