“Bobby i tajemnica zaginionego głosu” – odc. 9 ostatni

Prażące słońce przypomina, że wakacje nadchodzą. Nadszedł też ostatni odcinek mojej bajki dla dzieci do nauki angielskiego “Bobby i tajemnica zaginionego głosu”! – odcinek 9.

 

Przez cały rok Bobby wraz z przyjaciółmi bawili się dziećmi i odkrywali przed nimi świat angielskiego. Jeśli chcesz obejrzeć poprzednie odcinki przygód Bobbiego, to znajdziesz je na moim blogu oraz KANALE YOUTUBE.

 

Choć to ostatni odcinek bajki z serii “Bobby i tajemnica zaginionego głosu”, to jednak nie koniec przygód dociekliwego misia i jego przyjaciół. Od września Bobby pojawi się w moim internetowym kursie angielskiego dla dzieci “Bobby i biuro tajemnic”. Już teraz zobacz PIERWSZY ODCINEK.

 

Zostaw swój mail i zapisz się na newsletter dotyczący kursu. A otrzymasz w prezencie bon rabatowy o wartości 100 zł – aż do 15 września!

ZOSTAW SWÓJ MAIL

 

 

A teraz zapraszam już na ostatni odcinek, w którym wszystko się rozwiąże:) Jak zwykle życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń!

 

To już ostatni wpis przed zakończeniem roku szkolnego. W ostatnich dniach czerwca, pojawi się jeszcze wpis, który zrobiłem z okazji trzeciej odsłony EDUWEEK. Będzie o książkach pedagogicznych, które mnie inspirują i wspierają w mojej nauczycielskiej przygodzie i o tym, jak dzięki nim chcę się komunikować ze swoimi uczniami.

 

A teraz chciałem Ci życzyć spokojnych lub jeśli wolisz ekscytujących wakacji i wiele dobrego czasu z najbliższymi! Trzymaj się ciepło!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.