„Bobby i tajemnica zaginionego głosu” – odc. 9 ostatni

Prażące słońce przypomina, że wakacje nadchodzą. Nadszedł też ostatni odcinek mojej bajki dla dzieci do nauki angielskiego „Bobby i tajemnica zaginionego głosu”! – odcinek 9.

 

Przez cały rok Bobby wraz z przyjaciółmi bawili się dziećmi i odkrywali przed nimi świat angielskiego. Jeśli chcesz obejrzeć poprzednie odcinki przygód Bobbiego, to znajdziesz je na moim blogu oraz KANALE YOUTUBE.

 

Choć to ostatni odcinek bajki z serii „Bobby i tajemnica zaginionego głosu”, to jednak nie koniec przygód dociekliwego misia i jego przyjaciół. Od września Bobby pojawi się w moim internetowym kursie angielskiego dla dzieci „Bobby i biuro tajemnic”. Już teraz zobacz PIERWSZY ODCINEK.

 

 

 Kurs angielskiego dla dzieci ONLINE „Bobby i biuro tajemnic”.

W sumie 96 odcinków, 30 godzin nagrań i setki dodatkowych flashcards i innych materiałów.

Idę do SKLEPU

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie kursu.

 

 

 

A teraz zapraszam już na ostatni odcinek, w którym wszystko się rozwiąże:) Jak zwykle życzę Ci wielu pozytywnych wrażeń!

 

To już ostatni wpis przed zakończeniem roku szkolnego. W ostatnich dniach czerwca, pojawi się jeszcze wpis, który zrobiłem z okazji trzeciej odsłony EDUWEEK. Będzie o książkach pedagogicznych, które mnie inspirują i wspierają w mojej nauczycielskiej przygodzie i o tym, jak dzięki nim chcę się komunikować ze swoimi uczniami.

 

A teraz chciałem Ci życzyć spokojnych lub jeśli wolisz ekscytujących wakacji i wiele dobrego czasu z najbliższymi! Trzymaj się ciepło!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *