Pokażę Ci, jak wyglądu mój rok angielskiego w przedszkolu (scenariusze, zabawy, inspiracje)!

Kiedy 15 lat temu zaczynałem swoją nauczycielską przygodę w przedszkolu, uczyłem się tego zawodu metodą prób i błędów. Teraz mam przysłowiowe 10 tys. godzin doświadczenia, którym chciałbym się z Tobą podzielić:)

 

Oczywiście na moim blogu i innych mediach społecznościowych znajdziesz wiele wartościowych treści, ale teraz chcę Ci pokazać coś wyjątkowego. Od września startuję z moim nowym projektem, do którego chcę zaprosić nauczycieli języka angielskiego w przedszkolu, ale także rodziców, którzy rozwijają umiejętności językowe swoich dzieci w domu.

Zamierzam pokazać Ci od początku do końca, czyli od września do czerwca, jak wygląda cały mój rok pracy w przedszkolu. Pokażę Ci moje gotowe scenariusze zajęć, opowiem o tym jak rozwiązuje problemy na swoich zajęciach, ale przede wszystkim dam Ci dużo inspiracji i materiałów, które wykorzystasz u siebie. Nie ucz się na swoich błędach, naucz się na moich;) Ten rok zajęć angielskiego razem, sprawi, że będziesz po prostu lepszym nauczycielem!

To co, dołączysz?

Chcesz mnie poznać lepiej? Proszę, poniżej obejrzyj jedno z moich szkoleń, które przeprowadziłem dwa lata temu: „Gry i zabawy na zajęciach języka angielskiego”.

A więcej informacji o moim nowym kursie znajdziesz pod filmem:

ZOBACZ SZKOLENIE

 

 

Zobacz, co przygotowałem w moim nowy kursie  Angielski dla dzieci DIY!:

  • dostęp do 64 scenariuszy zajęć angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym!
  • dostęp do 32 szkoleń (jedno szkolenie w tygodniu), w których sukcesywnie będę omawiał poszczególne scenariusze oraz opisywał zagadnienia i problemy, jakie spotykają nauczyciela w pracy z dziećmi
  • dostęp do grupy na Facebooku, na której na bieżąco będę odpowiadał na pytania dotyczące naszego kursu
  • dostęp do kart obrazkowych do wydruku ze szkoleń (w tym 80 ręcznie malowanych kart obrazkowych, które zostały stworzone na moje zamówienie)!
  • ebook “51 zabaw z angielskim”, ze szczegółowym opisem sprawdzonych gier i zabaw!
  • dostęp do kulturowych filmików (m.in. Halloween, Thanksgiving Day, Christmas, St. Patrick’s Day)!
  • wszyscy uczestnicy otrzymają imienny certyfikat ukończenia kursu!

KURS potrwa od września 2023 do czerwca 2024!

 

WEJDŹ DO SKLEPU

Do zobaczenia:)!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *